Kiralık Katil Kendisini Öldürtmek İsteyen Kadına Aşık Oldu

Kiralık Katil Kendisini Öldürtmek İsteyen Kadına Aşık Oldu

Filmlere konu olacak olay İstanbul’da yaşandı. Bir ilkokul öğretmeni olan İ.S. evlilik hayalleri kurduğu insanın kendisini terk etmesine dayanamadı ve bunalıma girdi. Kendini öldürmesi için bir kiralık katil tuttu. Kiralık katil T.J. kadına aşık oldu.

Olay İstanbul’da meydana geldi. İlkokul öğretmeni İ.S. 10 yıldır İ.E. isimli adamla ilişki yaşıyordu. Bu zaman zarfında İ.S. sevgilisi için kredi çekti.

İ.S. sevgilisine evlenmek istediğini söylemesine rağmen İ.E.’nin cevabı olumsuzdu. Kadını borçlarla baş başa bırakarak başka kadınlarla ilişki yaşamaya başladı.

Bu aşk acısına dayanamayan İ.S. kendisini öldürmesi için internetten kiralık katil tuttu. Kiralık katille görüşüp bazı şartları belirledikten sonra kiralık katil T.J.’ye ödeme yaptı.

Kısa bir süre sonra kadına aşık olan T.J. onu öldürmek istemedi. Yaklaşık bir ay kadar kadını ikna etmeye çalıştı.

İknaları başarıya ulaşamayınca kadını tabanca ile vurdu. Daha sonra kadını acile götürdü. İ.S. tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Bunun üzerine katil Adana’ya kaçtı. Emniyet güçlerinin özverili çalışmalarıyla yakalanan kiralık katil T.J. suçunu itiraf etti.

1

Yorum Yok

Yorum Yaz