Uzmanız

Kaliteli içerikler burada

Edebiyat Dünyamıza Hoş Geldiniz

Image

İçerik Üretiyoruz

Size ait olan platformlarda yayınlayabileceğiniz her türlü yazı türünü, podcasti ve röportajı sizler için üretiriz. Podcast, test, blog yazıları, tanıtım yazıları vb.

Destek & Danışma

Yapmış olduğunuz faaliyetleri ve hedeflerinizi sizleri anlayarak edebi ve etkileyici bir dille aktarmanıza yardımcı olabiliriz. Ayrıca teknik sorunlarda size yardımcı olup hesaplarınızı da sizin adınıza yönetiriz.

Edebiyatçıyız

Edebiyat ağırlıklı bir yapıya sahibiz ve özellikle Kültür- Sanat alanında kaliteli içerikler üretiyoruz ve ekibimize yeni yazarlar arıyoruz.

Reklam,Tanıtım

Gün geçtikçe büyümekte olan Edebizade.com'da yeni oluşturduğunuz veya hali hazırda olan işinizi, sitenizi, yazmış olduğunuz kitapları ve girişiminizi tanıtabilirsiniz. Bunun yanında sitemizle alakalı olan fırsat ve ürünleri de paylaşabiliriz. (Kitap, kırtasiye, gezi bileti, gezi turu vb.)

01.

Misyonumuz

Hayatta edinilen tecrübeleri, hafızalara işlenilen anıları, merak duyulup araştırılan ve sorgulanan olayların ele alınıp bazen edebi bazen de didaktik bir şekilde kaleme aktarıldığı; deneme, makale, sohbet, şiir tarzı yazıların yanı sıra eleştiri, gezi ve inceleme yazılarının da bulunduğu bir yazı paylaşım platformudur. Yazılarımıza ek olarak podcast ve test ile de sizlerle beraberiz.

02.

Vizyonumuz

Edebi İçerik Platformu olarak ilk başta Türkiye'de edebiyat alanında güzel konumlara gelerek insanların bu alandaki açlığını gidermek istiyoruz. Kaliteli içeriklerimiz ile farklılaşarak ek olarak ürettiğimiz podcast, test ile de siz değerli okurlarımızın sitemizde güzel zamanlar geçirmenizi hedefliyoruz.

03.

Etkileşim ve Sosyal Sorumluluk

Edebizade olarak ürettiklerimizin yanında sizler ile de etkileşim içerisindeyiz. İlk etapta üniversitede var olan bizimle etkileşim kurabilecek özelliğe sahip kulüplerin etkinliklerini Edebizade.com'da paylaşarak hem daha fazla kişiye erişmesini hem de başka kulüpler ile etkileşim kurmasını sağlıyoruz. Daha sonra sosyal sorumluluk görevi icra eden STK'ler ve kulüpler ile de birlikte olup amaçlarına destek olmak adına onlara destek veriyoruz.

Bizi İnceleyin

Sizlere daha iyi hizmet vermek için azimle çalışıyoruz. Edebiyat alanında her türlü yazıyı duygu ve düşüncelerimizle harmanlayıp üretiyoruz. Bunun yanında gezi yazısı, araştırma yazıları, kitap tavsiyeleri gibi yazıları da üretiyoruz. Aynı zamanda yazı-şiir içeriklerimizin podcast halinide üretiyoruz ve sizler için geniş kapsamlı araştırmalar ile testler ortaya çıkarıyoruz.

Edebizade.com